(0545) 500 46 16 | (0536) 268 10 90 info@kardelenislamiorganizasyon.com WhatsApp'tan Yaz (0545) 500 46 16

Kardelen İslami Organizasyon

Biz Kimiz?

Organizasyonunuz Allah (c.c)’nun ve Rasulullah (S.A.V)’in rızasına uygun İslami usullerde olsun ama misafirleriniz ve sevdikleriniz o özel günde sıkılmadan, neşeli, maneviyat dolu bir programa iştirak etsin mi istiyorsunuz?
7’den 70’e herkesin memnun olacağı ve meşru ölçülerde eğleneceği maneviyat ve coşkuyu aynı anda tadacağı bir organizasyon için doğru adrestesiniz.

"HERKES BİLDİĞİ İŞİ YAPSIN" Sloganı ile çıktığımız bu yolda;

16 yılın verdiği tecrübe ve deneyimle;
Düğün, kına, nişan, sünnet, kutlu doğum haftası, hafızlık cemiyetleri gibi birçok özel günlerinizde profesyonel ekibimizle sizlerin yanınızdayız.
Hayatınızın en özel ve anlamlı günü için hazırlıklara başladınız. Bir sürü, koşuşturma, telaş ve tedirginlik; çünkü bu özel günün güzel, beğenilen ve akılda kalan unutulmayacak bir gün olmasını istiyorsunuz.
HAKLISINIZ…
Her detayın ince ayrıntısına kadar düşünülmesi gereken bir iştir ORGANIZASYON ve bir o kadar da yorucu... Bu unutulmayacak gün için misafirlerinize neler sunacağınıza dair en ufak bir fikriniz de yok! Çünkü ömrünüzde bir kere yasayacağınız özel bir an…
Aklınızda;
“Neden benim gibi düşünen, işinde profesyonel bir ekiple beraber çalışıp o günümde mutlu ve huzurlu olmayayım ki” diye geçti.
Derken hemen internete girip arama motorlarına İslami Organizasyon, Dini Organizasyon gibi terimler yazıyorsunuz, karşınıza muhtelif seçenekler ve farklı fiyatlar sunan onlarca firma çıkıyor...
Siz içerisinden bir tanesini tercih ediyorsunuz ve o gün geldiğinde o çok önemsediğiniz gün maalesef hayallerinizin dışındaki bir hüsran tablosuyla sonuçlanabiliyor...
Ve siz bir ömür hatırlanacak özel bir gün hayal ederken, unutmak ve asla hatırlamak istemediğiniz bir gün yaşıyorsunuz.

Ne kadar acı değil mi?

Şimdi arkanıza yaslanın ve biraz rahatlayın, çünkü DOĞRU ADRESTESİNİZ...!
Çünkü
Kardelen İslami Organizasyon olarak biz işimizi çok iyi biliyoruz ve. O günü sizden daha çok önemsiyoruz...
Haydi! O tatlı telaşenize 5 dakikalık bir mola verip bizi arayın ve sizinle o gün neler yapacağımızı konuşalım...